Гаряча лінія
0 800 332 804

Як це працює?

Головна
Як це працює?
1

Замов в будь-яку точку України (окрім тимчасово окупованих територій) безоплатний набір для самотестування на виявлення ВІЛ-інфекції – ТестВдома. Ми зберігаємо лише контактний номер телефону для інформування про статус замовлення набору для самотестування.

2

Протягом 3-х робочих днів ми відправимо тобі набір для самотестування ТестВдома.

3

Набір ТестВдома буде непомітним, без жодних маркувань чи інформації про його вміст. Доставка набору здійснюється Новою Поштою у будь-яке зручне для тебе відділення або додому. Жодних додаткових платежів: ми оплачуємо набір та його доставку.

4

Рекомендуємо одразу ж забрати набір ТестВдома (у разі його надходження на відділення Нової пошти) та протягом дня в спокійному та зручному для тебе місці здійснити самотестування.

5

Ми допоможемо розібратися з результатами та надамо необхідну підтримку:

  • введи свій номер і ми зателефонуємо тобі протягом протягом декількох хвилин
  • напиши нам в онлайн чат

Працюємо щодня.

6

Через особистий кабінет ти можеш замовити послугу відеосупроводу при здійсненні самотестування. В цьому випадку фахівець буде скоординовувати твої дії дистанційно за допомогою відеочату.

7

Ми будемо раді, якщо ти повернеш нам результати тестування. І надішлемо бонус: додатковий набір презервативів та лубрикантів.

Підготовка цього сайту стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Надзвичайну ініціативу Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД. Зміст є винятковою відповідальністю Pact та його партнерiв i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.
039;050;063;066;067;068;091;092;093;094;095;096;097;098;099;073